12/02
2021
   

Lekcja przyrodnicza - Liski

Z Centrum Edukacji Ekologicznej w Myśliborzu przyjechały do nas dzisiaj bardzo miłe Panie. Przywiozły nam dużo wiadomości przyrodniczych i dużo ciekawych eksponatów. Mogliśmy zobaczyć ptaki, ssaki, owady - nawet żywe mrówki. Mogliśmy posłuchać głosów zwierząt - choć niektórych bardziej interesowało przyciskanie guziczków od słuchania. Niepowtarzalne przeżycia.

galeria zdjęć

12/02
2021
   

Lekcja przyrodnicza - Tygryski

Ponieważ były trzy lekcje, w tym samym czasie gdy Liski poznawały życie ptaków, Sówki ssaków, Tygryski obserwowały mrówki. Dużo tego było. Ale myślę, że dużo też było przyjemności z obcowania z przyrodą.

galeria zdjęć

12/02
2021
   

Lekcja przyrodnicza - Sówki

Okazało się, że Sówki dużo wiedziały o przyrodzie, ale dowiedziały się wiele nowych rzeczy. Okazało się też, że gdy poszerzamy wiedzę, więcej zauważamy. Na przykład dzisiaj po południu Sówki zauważyły na naszym klonie grubodzioba. Bardzo dziękujemy za te dzisiejsze lekcje. Było nam tak fajnie z naszymi gośćmi, że umówiliśmy się na następne spotkanie, ale już w Myśliborzu.

galeria zdjęć

12/02
2021
   

"Poczytaj mi tato"

Między jedną a drugą lekcją przyrodniczą, wpadł do nas Tato Zuzi na czytanie bajki. On bardzo lubi komisky i przyniósł nam takie książeczki. Ciekawe czy dzieci też polubią ten rodzaj literatury?

galeria zdjęć

12/02
2021
   

Walentynka od Eryka

Na koniec aktywnego piątku, Eryk bardzo miło nas zaskoczył. Przygotował dla wszystkich słodkie Walentynki. Bardzo Ci dziękujemy Eryczku. 

galeria zdjęć

10/02
2021
   

Małpka Miki

Cóż za teatr! Rewelacja. Delektowaliśmy się przedstawieniem jak lodami z bitą śmietaną. Pan Krzysiu rozbawił nas jak mało kto. Morał też był - pomagajmy potrzebującym. Ale podany w tak fajny sposób, że aż chce się pomagać wszystkim. Brawo! I dziękujemy.

galeria zdjęć

09/02
2021
   

Poczytaj mi tato

Bardzo miły gość odwiedził dzisiaj Tygryski - Tato Zosi. Przyszedł, żeby poczytać nam bajki. Był oczarowany słuchaczami, a my byliśmy oczarowani Jego czytaniem.

galeria zdjęć

08/02
2021
   

Warsztaty pszczelarskie

Mieliśmy dzisiaj bardzo ciekawe zajęcia o pszczołach. Zobaczyliśmy jak wygląda ul z zewnątrz i od środka, dowiedzieliśmy się jak wygląda życie pszczół, trutni i królowej, co robi pszczelarz i czego potrzebuje w swojej pracy. No i próbowaliśmy różnego rodzaju miodu. Był spadziowy, lipowy, gryczany a nawet aloesowy. Wszystkie były pyszne!

galeria zdjęć

05/02
2021
   

Urodziny Julki

To był bardzo ważny dzień dla Julci. Czekała na niego pół roku. Życzę Ci Julciu, żeby uśmiech nie znikał z Twojej twarzy, a radość z serca. Wszystkiego co sobie wymarzysz!

galeria zdjęć

03/02
2021
   

Urodziny Antosia

Sto lat, sto lat niech żyje nam! A kto? Antoś! Tak dzisiaj śpiewały Tygryski jubilatowi. Jak zawsze było dużo radości i słodkości. Piękne życzenia złożył Stasiu: "Życzę Ci wolności!" Dołączam się do tych życzeń.

galeria zdjęć