17/03
2021
   

Urodziny Oli

Wiele radości słychać było z sal Sówek - świętowały urodziny Oli. Ola nakarmiła nas pysznymi rogalikami (wiem, jadłam), a my wyściskaliśmy Ją, życząc wszystkiego czego pragnie. Sto lat, Olu!!!

galeria zdjęć

15/03
2021
   

Sensoplastyka - Liski

"Brudactwo" było dzisiaj bardzo wyraziste i bardzo mocno działało na nasz zmysł dotyku. Najpierw było ślisko i gładko, a potem szorstko i chropowato. Bardzo ciekawe te zajęcia z Panią Jowitą.

galeria zdjęć

12/03
2021
   

Urodziny Jagody

Dużo radości, ciepła, delikatności i dobrych życzeń było w grupie Sówek. A to wszystko dla Jagody. Za to Ona obdarowała nas pysznymi ciasteczkami - dziękujemy Ci Mamo Kasiu. Jagódko - sto lat! I wszystkiego co najlepsze.

galeria zdjęć

11/03
2021
   

Jaka to bajka?

Pani Marta z Panią Basią przygotowały dla dzieci wspaniałą zabawę intelektualną - taki bajkowy konkurs. Chociaż nie lubimy współzawodnictwa, to jednak Sówki cieszyły się z największej ilości zdobytych kuleczek. Oprócz zagadek różnego rodzaju, były również zadania i zabawy ruchowe. Myślę, że wszyscy dobrze się bawili. Jedni mogli popisać się wiedzą, inni ją pogłębiali, ważne było myślenie i kojarzenie. Książki to nasz wielki przyjaciel.

galeria zdjęć

10/03
2021
   

Siejemy, sadzimy...

Liski zajmowały się dzisiaj zasiewami. Ziemia, nasionka, cebulki kwiatowe, doniczki, konewki i małe rączki poszły w ruch. Przyjazne doświadczanie to najlepsza nauka.

galeria zdjęć

09/03
2021
   

Bębny

Bardzo fajne są zajęcia z bębnami afrykańskimi. Jest dużo hałasu ale też dużo niepohamowanej ekspresji i radości. Dzieci były zadowolone. Dorośli również. ;)

galeria zdjęć

08/03
2021
   

Dzień Kobiet

Chłopcy mali i duzi, obdarowali nas dzisiaj kwiatami, słodyczmi i prezentami. Jakie to miłe. Wszystkim kobietkom i kobietom składamy serdeczne życzenia w dniu Ich święta. Bądźcie zdrowe, wesołe i z lekkością przechodźcie przez problemy. Niech słoneczko Wam zawsze świeci!

galeria zdjęć

08/03
2021
   

Urodziny Tymona

Sto lat szczęścia, dużo przytulasków i dobrych słów dawaliśmy dzisiaj Tymonowi, świętując Jego urodziny. A Tymon obdarował nas pysznymi, pomarańczowymi babeczkami z dinozaurami. Najlepszości Tymonku!

galeria zdjęć

04/03
2021
   

Słoń Torbalski

To było niesamowite przeżycie - nie tylko teatralne. To było ćwiczenie dla naszych brzuszków, które trzęsły się ze śmiechu. Pogodny nastrój wywołany spotkaniem ze Słoniem Torbalskim pozostał na cały dzień.

galeria zdjęć

02/03
2021
   

Urodziny Piotrusia

Liski świętowały urodziny Piotrusia. Miło jest cieszyć się razem z Piotrusiem. Był bardzo przejęty ale szczęśliwy. Jeszcze raz 100 lat Piotrusiu!

galeria zdjęć